Toplam Firma: 156592


 


 

Tel Örgü Makinaları

Korkmaz Kadın ve Erkek Terzisi 2014-12-01 00:00:00
korkmaz kadın ve erkek terzisi firması izmir şehrinde terziler boya boyama epoksy aloperde havya bebekyatakları terziler alanlarında faaliyet yürütmektedir.


Asır Tekstil 2014-11-18 00:00:00
asır tekstil firması istanbul şehrinde tekstil - elbise imalatı polyester kumaş moda kumaş hastane terliği sandalye giydirme demir doğrama spor ayakkabı tekstil - elbise imalatı alanlarında faaliyet yürütmektedir.


öztu çocuk giyim istanbul - avrupa haznedar firması istanbul şehrinde çocuk giyim giyim ve giyim aksesuarları mango a ş saten kumas delikli bir kumas örme kumas delikli bir kumas çocuk giyim giyim ve giyim aksesuarları alanlarında faaliyet yürütmek


çel-bor çelik ve boru pazarlama firması istanbul şehrinde demir çelik ve metal hurda metal detectors metal of honor türkiye boya paketleme metrik demir çelik ve metal hurda alanlarında faaliyet yürütmektedir.


hoşgeldiniz... cde yapı inşaat mühendislik;türkiye iç piyasasının %80 ini destekleyen inşaat sektöründe yurtdışında gelişmekte olan mimari anlayışı statik yapıyı türk inşaat sektörüne kanalize etmek ve yapı şirketlerinin en büyük sorunu olan


hoşgeldiniz... cde yapı inşaat mühendislik;türkiye iç piyasasının %80 ini destekleyen inşaat sektöründe yurtdışında gelişmekte olan mimari anlayışı statik yapıyı türk inşaat sektörüne kanalize etmek ve yapı şirketlerinin en büyük sorunu olan


kaptan civata kahramanmaraş merkez firması k.maraş şehrinde somunlar cıvatalar çiviler ve vidalar hard metal metal sendikası çelik civata matkap uçlu vida somunlar cıvatalar çiviler ve vidalar alanlarında faaliyet yürütmektedir.


Oto Karabina Oto. 2014-03-31 00:00:00
oto karabina oto. firması istanbul şehrinde arabalar - 2.el bağdatlılar otomotiv vdf otomotiv oto far aksesuar çeşitleri oto cant oto amortisör arabalar - 2.el alanlarında faaliyet yürütmektedir.


Konyalıoğlu Metal 2014-02-10 00:00:00
konyalıoğlu metal firması denizli şehrinde demir çelik ve metal hurda demir profil sigma profil köşe profil profil fiyatı köşe profil demir çelik ve metal hurda alanlarında faaliyet yürütmektedir.


Feray Tekstil Yıkama 2014-01-08 00:00:00
feray tekstil yıkama firması istanbul şehrinde tekstil - elbise imalatı kumas ve kiymetli esyalar satilan kapali arsi kumas firmaları organze organze konfeksiyon izmir rulmak tekstil - elbise imalatı alanlarında faaliyet yürütmektedir.:: Şehirler

 

Genel İlanlar

Firma Ürünleri

Firma Alımları

Firma Satımlar

Firma Takas

İş İlanları