Toplam Firma: 156578
Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.118rehber.gen.tr Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.118rehber.gen.tr Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.118rehber.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


 

En Son Eklenen 30 Firma

..

gazete ilanları tüm gazete ve dergilerde seri ve ticari ilanlar yayınlatmak televizyon ve radyo film reklam yapım prodüktörlüğü yapmak.resmi ve gayri resmi kuruluşların reklamtanıtımları ile ilgili tüm işlerin ajanslığını üstlenmek.ve.

ağaç kereste orman ürünleri ağaç kereste orman ürünleri tahta adam tahta araba tahta at tahta ayakkabı tahta bacak tahta beşik tahta boncuk.

boyacı su ürünleri a. ş.
balık - su ürünleri
mb denizcilik numarine denizcilik osmanlıda denizcilik polar denizcilik rota denizcilik selay denizcilik simge denizcilik.

her türlü boya ve boya maddelerinin her nevi kimyasal katkı maddelerinin gıda ve imalat sanayinde kullanılan boya maddelerinin antioksidanlarının enzimlerinin imalatı ithalatıihracatı alımı ve satımını yapmak.ve ana sö.

-
sektor: alışveriş
kategori: çeyiz
kuruluş tarihi: 06 şubat 2009 cuma
yetkili ve ortak: - - -.

yurtiçinde ve yurt dışınada her türlü turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemekve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: otel
kategori: apart oteller
kuruluş tarihi: 20 ekim 2011 perşembe
yetkili ve .

toptan hazır giyim alım satımı işleri
sektor: alışveriş
kategori: giyim mağazası-kadın erkek
kuruluş tarihi: 27 şubat 2012 pazartesi
yetkili ve ortak: - - -.

Doğan Çorap | Tekstil | Ambalaj - 2015-03-03 00:00:00
.......................

fırınlar ve pastaneler.

yurt içinde ve yurt dışında giyim ve tekstil ürünleri ile ilgili imalathaneler fabrikalar açamakve 14.9.2010 tarihli tescile ait anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: hazır giyim (bayan)
kur.

bilgisayar medya & yayıncılık.

birlikler vakıflar ve dernekler.

kafeterya işletmeciliği işleri
sektor: restoran
kategori: sushi
kuruluş tarihi: 25 mart 2011 cuma
yetkili ve ortak: - - -.

istanbul iş makinaları otomotiv inş taah san. ve tic. ltd. şti.
ağır iş makinaları
polisaj makinasi nikon fotoğraf makinasi yufka makinasi overlok makinasi ot biçme makinasi soğuk buhar makinasi sinbo dik.

yürürlükteki mevzuatın izin verdiği malların elektronik ve sanal ortamda toptan ve perakende olarak satışını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: alışveriş
kategori: seri sonu mağazası
kuruluş tarihi: 0.

reklam tanıtım reklam baskı matbaa tasarım grafik set reklam reklam metni reklam oyuncuları reklam evi bacardi reklam çocuk reklam ajansları reklam filimleri .

tekstil - kumaş ithalatı ve ihracatı.

As Cam Balkon | Cam | Cam Balkon - 2015-03-03 00:00:00
cam balkon cam balkon çeşitleri cam balkon hakkında cam balkon ürünleri açılır tavan sistemi katlanır cam balkon balkon kaplama as cam balkon.

gıda sanayi gıda.

film video tv hizmetleri ve altyazı.

reklam tanıtım reklam baskı matbaa tasarım grafik reklam videoları turkcell reklam reklam ajanslari reklam afişleri akbank reklam reklam almak ecobella reklam mü.

vücut sağlığı ve sağlıklı yaşam ile ilgili her türlü sportif faaliyetler ile cilt bakımı zayıflama sistemleri pilates dans masaj aerobik aletli aletsiz jimnastik step vücut geliştirme egzersiz ve sauna salonları açmak ve işletmek ve ana s.

-
sektor: eğitim
kategori: eğitim yazılımları
kuruluş tarihi: 03 mart 1986 pazartesi
yetkili ve ortak: - - -.

bilumum sigorta aracılık hizmetleri
sektor: banka
kategori: sigorta acenteleri
kuruluş tarihi: 04 ocak 2012 çarşamba
yetkili ve ortak: - - -.

her türlü dokuma mamullerinin ham bez kumaş trikotaj ve sanayinde faaliyetlerde bulunmak ipek orlon pamuk triko hazır giyim eşyaları ile çorap ve çamaşır bay bayan ve çocuk giyim eşyaları kot takıml.

makine makine sanayi etiket makinası oto yıkama makinaları dokuma makinaları büro makinaları genel makina temizlik makinası kanal d makina sanal .

makina makina sanayi açma sarma metrajlama ağaç işleme ambalaj asansör kazan - tank.

-
sektor: yiyecek
kategori: mezeci-şarküteri
kuruluş tarihi: 22 haziran 2011 çarşamba
yetkili ve ortak: - - -.

online alişveriş sitesi.

 


 

Sektörler

Genel İlanlar

Firma Haberleri

Firma Ürünleri

Kampanyalar

Firma Alımları

Firma Satımlar

Firma Takas

Firma Kiralama

Firma Bayilikler

İş İlanları

Firma Staj

Fuarlar